Hakkımızda

kurumsal vip ekonomik taşımacılık kişiye özel güvenilir konforlu e fatura u-edts türsab tursab seyehat acentesi

Biz Kimiz

Turizm, Taşımacılık ve Hizmet Sektörlerini iyi tanıyan ve içinde olan ortaklar olarak sektörümüzün daha ileri gitmesini istemekteyiz.  Size hizmet verecek kaptanlarımız en az 10 yıl holding firmalarında tecrübe sahibi olup  bizlerin çoçuklarına hizmet veren arkadaşalarımızdandır ki güven konusunda en başta biz  çocuklarımızı yıllardır emanet etmekteyiz. 


Şirketimiz D2 Belgesine ve TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) ne üye olup yöneticilerimiz Ulaştırma Bakanlığı belgeli ODY ve ÜDY belgesine sahiptir. 


VIP ve Eco Van araçlarımızda isteğe bağlı olarak İngilizce, Fransızca Almanca ve Rusça bilen arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz.

Neden Biz ?

Misafirlerimizi hak ettiğinde daha fazla değer vermekle birlikte, yabancı dil bilen şoförler eşliğinde sektörde ilerici ve ekonomik çözümler üretmeye çalışıyoruz.


Şirketimiz 1 Kasım 2018 Tarihi itibariyle Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı - Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (U-ETDS) ile yapacağınız seyahatleriniz resmi olarak kayıt edilmekte ve e-devlet üzerinden görebilmektesiniz. Bu da siz değerli misafirlerimize yasal ve güvenilir hizmet kalitesini sunmakta olup ülkemizde belgesiz taşıma yapan firmalardan bizleri ayırmaktadır. 


(Not-yetki belgesiz yapılan taşımalarda : TÜRSAB ve Ulaştırma/Altyapı Bakanlığı tarafından yetkisi olmayan firmaların yaptığı taşımalarda, kolluk kuvvetleri tarafından sıkça yapılan denetim ve uygulamalarda,  hem taşıma yapan firmaya hemde araç içindeki yolcuların şahsına yüksek miktarda cezai işlem uygulanmakta olup,  yolcular genellikle uçak/tren/otobüs varış yerlerine çok geç ulaşmakta olup bilmeden haksız mağduriyet sahibi olmaktadırlar, bu sebeple her zaman Türkiye'de mevzuatlara uygun ve yasal ulaşım yöntemlerini veren firmaları tercih ediniz.) 


Araçlarımızı seçerken EURO NCAP  Testinden başarı ile geçmiş ve Sürücülerimiz SRC ve Psikoteknik Belgelere Haizdir.


Bütün araçlarımız ARVENTO araç takip sistemi ile merkezimizden lokasyon ve hız kontrolleri 7/24 yapılmaktadır. 

Hizmet Kalitemiz

Hizmet kalitemimizi beğenmediğiniz takdirde biz sizden ücret talep etmiyoruz. 

(*trafik koşulları, hava durum haricindedir)

Araçlarımız düğün, günlük ve özel kiralama hariç (Düğün günü size ayrılmıştır) havalimanı yada şehir içi VIP transferlerinde en az 15 dakika önce konumda bulunmaları için merkezden yönlendirirler.

Kurumsal Transfer ve Anlaşmalı Şirketler

Kurumsal olarak çok çeşitli sektörlere hizmet vermekte olup havalimanı transfer, şehir içi/dışı ulaşım, kongre seminer ulaşım organizasyonları ve karşılama, yurt içi kültür turları ve organizasyonel şirketlerle ortak yürüttüğümüz iş birlikteliklerimizle sizlere a-z ye her türlü hizmeti kalitemizden ödün vermeden sunmaktayız.

İletişim

Daha iyi hizmet sunabilmemiz için bize info@dkturizm.com yada iletişim numaralarımızdan ulaşarak bizim hizmet kalitemizi arttırmada yardımcı olmanızı diliyoruz.


Adres: Alacaatlı Mahallesi 3381.Sokak No: 39/A Yaşamkent, Çankaya - Ankara, 06810 Çankaya/Ankara

Tel: 0505 000 8855 / 0533 683 5754 DOĞAN DK VİP TURİZM ORGANİZASYON TAŞIMACILIK SANAYİ VETİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 


Banka Bilgilerimiz:

Garanti Bankası

Ad Soyad / Ünvan: DOĞAN DK VİP TUR.ORG.TAŞ.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ

IBAN: TR82 0006 2001 2910 0006 2993 42 


Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

Ünvan: DOĞAN DK VİP TUR.ORG.TAŞ.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ

IBAN:  TR94  0003 2000 0000 0069 9969 21


Fatura Bilgilerimiz:

Adres: Alacaatlı Mahallesi 3381.Sokak No: 39/A Yaşamkent, Çankaya - Ankara, 06810 

Vergi Dairesi: Doğanbey


DOĞAN DK VİP TUR.ORG.TAŞ.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ


Şirketimiz E-Fatura Mükellefidir (2017 itibariyle)

TÜRSAB Belge No: 12085

D2 Belge No: Ank.U-Net.D2.06.3384

Dk Turizm E-fatura vip taşımacılık havalimanı transfer vip transfer şoförlü araç kiralama
Dk Turizm E-fatura vip taşımacılık havalimanı transfer yasal taşımacılık
doğan dk araç takip vip transfer
image1
image2
image3