Sık Sorulan Sorular SSS (FAQ)

Araç Hijyeni Nasıl Sağlanıyor?

Araçlarımızın iç kabinleri rutin ve size hizmet öncesi kimyasal dezenfektanlarla temizlenmekte olup, her bir misafirimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak için tüm hassasiyetimizle her zaman olduğu gibi çalışmaktayız.

Transfer Bekleme Süresi

Size özel hizmet olduğu için aracınız belirlediğiniz zamandan 15 dakika önce adresinizde ya da havalimanında sizi bekliyor olacaktır.

Eğer size, seçtiğiniz aracımız müsait olmadığı durumda bir üst segment aracımız aynı zamanda belirttiğiniz konumda hazır olacaktır.

Ödeme ve Faturamı nasıl alacağım?

Ödemelerinizi havale/eft , hizmet sonrası nakit  yapabileceğiniz gibi faturanız size dijital ortamda paylaşılacaktır.  e-faturanız email adresinize gönderilecektir.Havalimanında size nasıl ulaşabilirim?

Rezervasyon gününde size sistemimizden kısa mesaj (SMS) olarak  şoförünüzün iletişim bilgileri ve araç bilgisi iletilecektir. 

Rezervasyon iptalimi nasıl yaparım?

Rezervasyon iptalini uçuşunuza 6 saat öncesine kadar ücretsiz yapabilirsiniz. Eğer özel durumlarda uçuşlar iptal olursa hiç bir ücret ödemenize gerek kalmadan paranız iade edilecektir.

Şehir içi transfer için rezervasyon gereklimi?

Şehir içi transferlerimizde rezervasyon ile çalışmaktayız, müsaitlik durumuna göre  ekibimiz sizlere her zaman destek verecektir.

Araçlarda wireless var mıdır?

İsteğe bağlı olarak 5Tl ücretle sınırsız internet erişimimiz mevcuttur. Lütfen rezervasyon yaparken belirtiniz.

REZERVASYON İÇİN

0505 000 8855 / 0533 683 57 54

Online Rezervason için tıklayınız